• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś zamierza wyjechać na wczasy do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia bez wątpienia jest dla niego jedną ze zdecydowanie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ten powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trudno byłoby nie zgodzić się co do tego, że w stwierdzeniu tym jest rzeczywiście wiele racji.
Norwegia jest państwem o bardzo urokliwym i jednocześnie zróżnicowanym środowisku naturalnym. W południowej jej części znajdziemy zwłaszcza potężne góry oraz słynne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju leży już w strefie polarnej, zatem możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w okresie zimowym również i zorzę polarną. Oprócz tego jest to bardzo czysty kraj, przez co całe środowisko naturalne nie jest w nim narażone na jakiekolwiek zanieczyszczenia – będzie to zatem fantastyczna propozycja dla każdego, niezależnie od tego, w jaki sposób chcemy tutaj spędzać czas.
Naturalnie, w Norwegii spotkamy również i całe mnóstwo wspaniałych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Z czystym sercem możemy w takim razie stwierdzić, że jest to rewelacyjne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla właściwie każdego z nas!

Categories: Turystyka

Comments are closed.